Ünlü Oyuncu Özgür Özgülgün Zeytinyağlı Yüz Kremini Beğendi

Mersin' in zeytiniyle ünlü şirin ilçesi Mut' a Tuhaf Bir Pazar Günü adlı oyunu sergilemek üzere gelen ünlü tiyatro oyuncusu Özgür Özgülgün' ün zeytin tutkusu görenleri şaşırttı. Mut zeytini ve Mut Zeytinyağını tadan Özgür ÖZGÜLGÜN, üretim aşamalarını da yerinde inceledi. Ünlü oyuncu Özgür ÖZGÜLGÜN özellikle zeytinyağlı yüz kremini çok beğendi.
 

Ceyhun Fersoy' da ''Mut Zeytini'' Dedi

Tuhaf Bir Pazar Günü isimli oyunu sergilemek üzere zeytiniyle ünlü şirin ilçe Mut' a gelen ünlü tiyatro ve dizi oyuncusu Ceyhun FERSOY, kısa bir şehir turu yaptı. İzorya Zeytinyağı üretim tesislerini ziyaret eden Ceyhun Fersoy; Mut zeytini ve Mut Zeytinyağı ile ilgili bilgi aldı. Mut ilçesinde ilaçsız zeytin yetiştirildiğini öğrenen Ceyhun FERSOY, ''Mut ilçesinde yaşayanlar çok uzun yaşıyordur...'' şeklinde yorum yaptı.

Ünlü Oyuncular Paşhan Yılmazel ve Yasemin Öztürk Mut’ ta

 Geçtiğimiz günlerde, ünlü oyuncular, Paşhan YILMAZEL ve Yasemin ÖZTÜRK ‘‘Aşk Bu Mu? ’’ isimli oyunlarını sergilediler. Mut Halk Eğitim Merkezi Tiyatro Salonu’ nda sahnelenen 2 perdeli komedi, izleyicileri kahkaha yağmuruna tuttu.

Oyundan sonra kısa bir şehir turu yapan Paşhan Yılmazel ve Yasemin Öztürk, Mut zeytinyağını ve Mut Peynirini yerinde görme fırsatı yakaladılar. Ayrıca Paşhan YILMAZEL ‘‘ Mut, çok doğal bir yer, Annem de Mut peynirini çok seviyor’’ şeklinde konuştu.

İzorya Zeytinyağı Yine Altın Madalya Aldı...

Bu yıl 9.’ su düzenlenen Zeytindostu Derneği Ulusal Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması ödül töreni 2 Nisan 2016 Tarihinde Balıkesir’ in Burhaniye ilçesinde yapıldı. Zeytinyağının Oscarları diye anılan yarışmada, çeşitli yörelerden zeytinyağı firmaları ürettikleri zeytinyağlarını yarıştırdı.

 

 

Bu organizasyonun ikinci yılından itibaren; 8 yıldır bu yarışmaya Mut yöresinden katılan, zeytin ve zeytinyağı üreticisi İzorya Zeytinyağı, sekizinci ödülünü alarak yarışmaya damgasını vurdu. Altın madalya kazanan İzorya Zeytinyağı firmasının ödülünü, firmanın kurucularından olan Mustafa ŞENTÜRK aldı. Altın madalya ödülünü; eski Mut kaymakamı Osman YENİDOĞAN’ ın elinden alan ŞENTÜRK; ‘‘ 8 yılda 8 ödül aldık. Aldığımız altın madalya zeytine emek veren ve geçimini zeytinden sağlayan tüm Mut’ lu hemşehrilerimize armağan olsun’’ dedi…

 

İzorya Zeytinyağı' nın Aynı Yarışmadan Aldığı Diğer Ödüller Şöyle:

 

Zeytindostu Dokuzuncu Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması Altın Madalya(2016)

 

Zeytindostu Sekizinci Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması Gümüş Madalya(2015)

 

Zeytindostu Yedinci Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması ALTIN Madalya(2014)

 

Zeytindostu Altıncı Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması Gümüş Madalya(2013)

 

Zeytindostu Beşinci Naturel sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması Kusursuzluk Tescili(2012)

 

Zeytindostu Dördüncü Naturel sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması Mansiyon Ödülü(2011)

 

Zeytindostu Üçüncü Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması 3.’ lük Ödülü(2010)

 

Zeytindostu İkinci Naturel Sızma Zeytinyağı Kalite Yarışması Mansiyon Ödülü(2009)

 

İzorya Zeytinyağı • Copyright © 2012